Nasze ciało kocha prawdę

Okładka książki Nasze ciało kocha prawdę
David Servan-Schreiber Wydawnictwo: Albatros zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Notre corps aime la vérité
Albatros
2016-03-01
2016-03-01
Oskar Hedemann
zdrowie depresja medycyna niekonwencjonalna

Okładka książki Męskie sprawy. Życie, seks i cała reszta Agata Jankowska, Michał Pozdał
Ocena 7,5
Męskie sprawy.... Agata Jankowska, Mi...
Okładka książki Powrót do zmysłów. Ciało - dusza Stanley H. Block, Carolyn Bryant Block
Ocena 7,3
Powrót do zmys... Stanley H. Block, C...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Świetny zbiór felietonów, napisanych ciekawie, z dowcipem, ale i refleksyjnie. Wszystko podparte badaniami naukowymi. Jak ważna jest dieta w codziennej trosce o zdrowie, jak ważna jest uważność i docenianie obecności innych. Jak ważne są emocje i uczucia. Książka mądra i inspirująca. Wielkie zmiany zaczynają się od małego kroku.

Interesująca antologia tekstów, które pochłonęłam w jeden wieczór. Zaznaczę, że nie są to puste wywody jakich pełno. Każda teza poparta jest wynikami badań.

Dodaj cytat z książki Nasze ciało kocha prawdę