Nasze ciało kocha prawdę

Notre corps aime la vérité
zdrowie, medycyna
Oskar Hedemann
zdrowie depresja medycyna niekonwencjonalna

Interesująca antologia tekstów, które pochłonęłam w jeden wieczór. Zaznaczę, że nie są to puste wywody jakich pełno. Każda teza poparta jest wynikami badań.

Świetny zbiór felietonów, napisanych ciekawie, z dowcipem, ale i refleksyjnie. Wszystko podparte badaniami naukowymi. Jak ważna jest dieta w codziennej trosce o zdrowie, jak ważna jest uważność i docenianie obecności innych. Jak ważne są emocje i uczucia. Książka mądra i inspirująca. Wielkie zmiany zaczynają się od małego kroku.

• Legimi
  • 1 Mam druk
  • Transformation Mastery
  • Samorozwój
  • Upolujeeboka
  • Niedokończone

Dodaj cytat z książki Nasze ciało kocha prawdę