Poezja polska od średniowiecza do współczesności. Antologia

Jan KochanowskiJan Lechoń
, Cyprian Kamil NorwidJulian TuwimJan TwardowskiSeweryn GoszczyńskiMaria KonopnickaAdam MickiewiczBolesław LeśmianMikołaj RejEdward StachuraWisława SzymborskaZbigniew HerbertTadeusz RóżewiczErnest BryllCzesław MiłoszStanisław WyspiańskiJarosław IwaszkiewiczJuliusz SłowackiAleksander WatMiron BiałoszewskiStanisław BarańczakAdam NaruszewiczAntoni SłonimskiEwa LipskaJerzy LiebertBruno JasieńskiMaria Pawlikowska-JasnorzewskaJan Andrzej MorsztynTadeusz BorowskiKrzysztof Kamil BaczyńskiLeopold StaffWacław PotockiKonstanty Ildefons GałczyńskiTadeusz MicińskiZygmunt KrasińskiIgnacy KrasickiHalina PoświatowskaRafał WojaczekStanisław GrochowiakTadeusz NowakKazimiera IłłakowiczównaKornel UjejskiStanisław Jerzy LecAnna KamieńskaAdam AsnykWładysław BroniewskiSzymon SzymonowicStanisław TrembeckiJulian PrzybośKazimierz Przerwa-TetmajerJan KasprowiczRyszard BerwińskiTadeusz GajcyKazimierz WierzyńskiFranciszek KarpińskiAndrzej TrzebińskiBiernat z LublinaWładysław SyrokomlaMieczysław RomanowskiMieczysław JastrunJózef CzechowiczWincenty PolAdam WażykStanisław Korab BrzozowskiTeofil LenartowiczZbigniew MorsztynMikołaj Sęp SzarzyńskiDaniel NaborowskiWespazjan KochowskiJózef WybickiFranciszek Dionizy KniaźninJakub JasińskiMaryla WolskaSzymon ZimorowicKlemens Janicki
Wydawnictwo: Kama poezja
8371532032