Poezja polska od średniowiecza do współczesności. Antologia

Biernat z LublinaMikołaj Rej
, Klemens Janicki (Janicjusz)Jan KochanowskiMikołaj Sęp SzarzyńskiSzymon SzymonowicDaniel NaborowskiSzymon ZimorowicJan Andrzej MorsztynWacław PotockiZbigniew MorsztynWespazjan KochowskiAdam NaruszewiczIgnacy KrasickiStanisław TrembeckiFranciszek KarpińskiFranciszek Dionizy KniaźninJózef WybickiJakub JasińskiAdam MickiewiczJuliusz SłowackiZygmunt KrasińskiCyprian Kamil NorwidSeweryn GoszczyńskiWincenty PolRyszard BerwińskiTeofil LenartowiczKornel UjejskiWładysław SyrokomlaMieczysław RomanowskiAdam AsnykMaria KonopnickaJan KasprowiczKazimierz Przerwa-TetmajerStanisław WyspiańskiTadeusz MicińskiMaryla WolskaStanisław Korab BrzozowskiBolesław LeśmianLeopold StaffKazimiera IłłakowiczównaJulian TuwimJarosław IwaszkiewiczKazimierz WierzyńskiAntoni SłonimskiJan LechońMaria Pawlikowska-JasnorzewskaJerzy LiebertBruno JasieńskiJózef CzechowiczAleksander WatAdam WażykWładysław BroniewskiJulian PrzybośKonstanty Ildefons GałczyńskiMieczysław JastrunStanisław Jerzy LecCzesław MiłoszJan TwardowskiKrzysztof Kamil BaczyńskiTadeusz GajcyAndrzej TrzebińskiTadeusz BorowskiTadeusz RóżewiczAnna KamieńskaWisława SzymborskaTadeusz NowakMiron BiałoszewskiZbigniew HerbertStanisław GrochowiakHalina PoświatowskaErnest BryllEdward StachuraEwa LipskaRafał WojaczekStanisław Barańczak
Wydawnictwo: Kama poezja
8371532032