Szósty

szósty morderca blondynka romans miłość
kryminał, sensacja, thriller
2012-02-28
szósty morderca blondynka romans miłość

Ta opowieść do złudzenia przypomina mi "Święte grzechy" Nory Roberts. Tam też seryjny psychopata cyklicznie morduje młode kobiety bo czuje się pokrzywdzony przez los i uroił sobie alegorie do wiary. Tam też mamy romans policjanta i pani psycholog. I wreszcie tam też właściwie takie samo (a od razu wiadome) spotkanie z mordercą, który jest przecież - no dobrze tego nie...

97/2020
MIŁOŚĆ, KTÓRA RODZI SIĘ POŚRÓD ZBRODNI. PRZEZNACZENIE, PRZED KTÓRYM NIE DS SIĘ UCIEC.
Agnes zachwyca jak zawsze

Bardzo dobry kryminał. Czytając ją miałam kilku podejrzanych, ale dopiero przy ostatnich stronach tak naprawdę przekonałam się kto jest czarnym charakterem. Okazało się, że to żadna z osób, które podejrzewałam. Autorka potrafi zaskakiwać czytelnika. przy okazji czytam wznowiona wersję, która już kończę i nie mogę się doczekać finału, który w nowej wersji został dodany.

Im większe nastawienie tym większe rozczarowanie.

Książka mnie wciągnęła, ciekawe romansidło. Z kryminałem ma niewiele wspólnego, ale i tak super się czytało. Mocna 7-mka.

Bardzo dobra. Kryminał + romans. Wyszło świetnie. Historia niebanalna, ciekawy wątek seryjnego mordercy, bardzo wciągająca. Polecam

Książka nie do końca przypadła mi do gustu. Było w niej kilka denerwujących motywów, np. zbyt dużo wstawek o kolorach oczu bohaterów - jakby czytelnik był przygłupem i nie pamiętał jaki kto ma kolor oczu, trzeba było mu to przypominać sto razy ;) Historia dość przewidywalna, ale trochę zaskoczyło mnie, że to Arek jest Szóstym, bo przez chwilę myślałam, że prokurator Lis -...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie wiem czy to możliwe...już pierwsza powieść na takim poziomie? Trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Stawiałam na kogoś innego jako Szóstego.Polecam.

Romansidło raczej niż kryminał... Nie powiem, czyta się... Ale schemat przewidywalny do bólu, bohaterowie papierowi... Nie jest to książka wysokich lotów, raczej lekka, łatwa i przyjemna lekturka do kawy.

Z twórczością 'dilerki emocji' jaką jest określana Agnieszka Lingas-Łoniewska spotkałam się już kilkanaście razy. Były to zarówno powieści obyczajowe jak i thrillery czy kryminały z nutką romansu. Elementem, który niezmiennie zaskakuje jest finał, nigdy nie jest pewne jaki będzie... Dowód? Wydany kilka lat temu "Szósty" doczekał się nowego zakończenia, które zostało...

Dyskusje

1 696