Martynka. Zaczynam czytać z Martynką. Nowa koleżanka

Okładka książki Martynka. Zaczynam czytać z Martynką. Nowa koleżanka
Gilbert DelahayeLiliana Fabisińska Wydawnictwo: Papilon Seria: Zaczynam czytać z Martynką literatura dziecięca
37 str. 37 min.
2011-01-01
37 min.
Liliana Fabisińska
nauka czytania pierwsze czytanki

Okładka książki Kolory życia Katarzyna Enerlich, Liliana Fabisińska, Mag­da­ Knedler, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Natasza Socha, Magda Stachula, Małgorzata Warda
Ocena 0,0
Kolory życia Katarzyna Enerlich,...
Okładka książki Siedem życzeń Liliana Fabisińska, Ałbena Grabowska, Małgorzata Kalicińska, Agnieszka Krawczyk, Natasza Socha, Małgorzata Warda, Magdalena Witkiewicz
Ocena 7,4
Siedem życzeń Liliana Fabisińska,...

Super Książka

Super Książka

Jest bardzo dobra.

Jest bardzo dobra.

uwielbiam czytać tą książkę

uwielbiam czytać tą książkę

Moja córka, uczennica klasy pierwszej, tak ocenia samodzielną lekturę tej książki:
Bardzo mi się podobała. Była bardzo ciekawa. I wszyscy mogą ją czytać bo są duże litery. Przeczytam ją zapewne raz jeszcze. Polecam.

Dodaj cytat z książki Martynka. Zaczynam czytać z Martynką. Nowa koleżanka