Coco: Życie i miłości Gabrielle Chanel

Okładka książki Coco: Życie i miłości Gabrielle Chanel Frances Kennett
Okładka książki Coco: Życie i miłości Gabrielle Chanel
Frances Kennett Wydawnictwo: Rachocki i S-ka, Wibet biografia, autobiografia, pamiętnik
Coco: The Life and Loves of Gabrielle Chanel
Rachocki i S-ka, Wibet
1994-01-01
1994-01-01
8385519211
Ewa Stanek

Jeśli chcesz poznać bliżej postać Coco Chanel - omiń książkę. Nie warto.

Jeśli chcesz poznać bliżej postać Coco Chanel - omiń książkę. Nie warto.

Postać Coco, jej charakter, siła wewnętrzna i ogromne samozaparcie bardzo mi imponują. Chciałabym dowiedzieć się o niej jak najwięcej. Niestety nie z "Coco. Życie i miłości...". Jest to bardzo, ale to bardzo słaba książka. Nie wnosi niczego nowego, prześlizguje się po temacie. Ani "Życie", ani "Miłości". Wg mnie ledwie marny zarys biografii. Zdecydowanie nie polecam.

Niestety ta biografia Coco nie zachwyciła mnie i nie zaspokoiła nawet w 50% mojej ciekawości. Pewne szczegóły są, moim zdaniem, niepotrzebnie zawarte, a tych ważniejszych których szukałam po prostu nie ma.

Moja osobista ocena: 3/10

Moja osobista ocena: 3/10

Mimo najszczerszych chęci, obraz przedstawiony w niniejszej książce nie pozwolił mi na polubienie Coco.

Całkiem dobra biografia, o tyle, że przyjemność czytania zepsuły mi nie po kolei powklejanie kartki :(

• Coco Chanel
  • Rozczarowanie.