Magia wahadełka dla początkujących

ezoteryka, senniki, horoskopy
978-83-62476-21-3
Magdalena Niemczyk
wahadełko podstawy podręcznik

Bardzo jasno i przejrzyście wyjaśniono w tej książce zasady działania wahadełka.Świetna zarówno dla początkujących jak i osób , które już pracują z wahadełkiem.
Można dodatkowo wzbogacić swoja wiedzę o rytuały i magiczne zastosowanie wahadełka w codziennym życiu.

Z pośród innych pozycji wyróżnia ją na pewno to, że dotyczy przede wszystkim codziennego zastosowania wahadełka: od zadawania zwykłych pytań o drobne kwestie, po pracę ze snami, teleradiestezję, pracę z czarkami i aurą. Książka zawiera wiele inspirujących sugestii wykorzystania wahadła i procedur jakie powinny być stosowane, aby odpowiedzi były trafne. Polecam, i to nie...

• MUSZĘ koniecznie przeczytać
  • NP Magia
  • Magia i poganizm
  • Ezoteryka, Rozwoj duchowy🔮🔮🔮
  • Magia, ezoteryka, okultyzm etc.
  • 2.2 NP
  • 4 Nieposiadam

Dodaj cytat z książki Magia wahadełka dla początkujących