Kapitan i dama do towarzystwa

Okładka książki Kapitan i dama do towarzystwa
Nicola Cornick Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Tajemnice Opactwa Steepwood (tom 4) Seria: Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Tajemnice Opactwa Steepwood (tom 4)
Romans Historyczny
A companion of quality
Harlequin
2003-01-01
2003-01-01
Wojciech Usakiewicz
romans literatura dla kobiet miłość uczucia

więcej Więcej

1957

Bardzo miła lektura, bez morderstw i większych przygód, a mimo to bardzo przyjemnie spędziłam z nią czas. Polecam

2021

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w...

Bardzo lekka i miła lektura. Nie wymaga wielkiego skupienia i nie wywołuje wielkich filozoficznych refleksji ale nie żałuje, że poświeciłam tej książce czas...

• Romans historyczny
  • Harlequin
  • Cykl: Tajemnice Opactwa Steepwood (d)
  • Chcę w prezencie
  • Przeczytane 2012