Wspomnienia Gracza Giełdowego

Linia
biznes, finanse
giełda spekulacja

Kup książkę

Niesamowita i ponadczasowa książka. Długo czekała na przeczytanie ale już po kilku pierwszych stronach wiedziałem, że szybko ją wchłonę. Większość książki czyta się jednym tchem a przypisy nadają fajny rys historyczny.

Esencja spekulacji.

to bardzo dobra ksiazka, czytalem ja wiele razy jeszcze zanim pojawilo sie to konkretne wydanie.

Klasyka, każdy spekulant musi przeczytać

Jeśli chcesz się zając giełdą, obowiązkowo należy ją przeczytać.
Sporo mówi o spekulacji i psychologii tłumu.
Ważne, aby przeczytać aktualne odnowione wydanie. Ma sporo ciekawych wstawek odnośnie konkurentów Livermoora.

Najlepsza książka o giełdzie i rynkach finansowych. Lepsza od wszystkich analiz technicznych, inteligentnego inwestora itp. Mamy pokazane manipulacje, psychologię czy pychę, które od ponad stu lat nadal występują na rynkach finansowych.

Chcesz się zająć inwestycjami w akcje, forex, krypto ? przeczytaj tę książkę, a resztę śmiało możesz sobie podarować. Jedyna książka, ...

Pierwsze pozycje w różnych dziedzinach są często najlepsze, bo pokazują pewną tematykę w sposób świeży i stosunkowo ogólny. Kolejne książki bywają pisane w stylu "co tu jeszcze napisać na ten temat".

W tym wypadku są to wspomnienia pokazujące, że 100 lat temu również istniało "inteligentne" życie i że rzeczy nie zmieniają się tak szybko jak czasem u...

Super historia spekulanta, dodaje otuchy że można od bankruta przejść do milionera i to kilkakrotnie. Sporo ciekawych i historycznych spostrzeżeń na temat giełdy ale również zachowania jej uczestników.

Wybitna. Dosadna. Wartosciowa. Majstersztyk. Zajmuje u mnie honorowe miejsce i chętnie do niej wracam.

wybitna

To jest naprawdę niesamowite, że książka napisana 100 lat temu może być tak aktualna. Jest to naprawdę dobre źródło nauki inwestycyjnej. Książka, którą każdy inwestor powinien przeczytać.