Kuchnia za trzy grosze

Okładka książki Kuchnia za trzy grosze
Małgorzata Caprari Wydawnictwo: Klub dla Ciebie kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Klub dla Ciebie
2004-01-01
2004-01-01
83-89314-72-X

więcej Więcej

Przydatne w tej pozycji jest poradnik o ziołach, co czym najlepiej przyprawiać. Miarka już trochę słabiej wypada. A niektóre składniki wcale nie są takie tanie, np.: mięso indycze czy papryka.

Dla ciekawych, jest to 291 publikacja Klubu dla Ciebie

Przyjemna książeczka i jak w każdej tego rodzaju można znaleźć na prawdę dobre, proste, szybie przepisy, z dostępnymi składnikami, ale też są takie, na które na pewno się nie zdecyduję.

• Kulinarne
  • Kulinaria
  • 2010 i wcześniej
  • POSIADAM - PAPIEROWE
  • KUCHNIA- PRZEPISY- DIETA
  • Kulinaria
  • Moja biblioteczka

Dodaj cytat z książki Kuchnia za trzy grosze