Żyć szczęśliwie

Vida feliz
978-83-62402-11-3
Konrad Jerzak vel Dobosz
Oficyna Wydawnicza RIVAIL
spirytyzm spirytualizm duch dusza religia wiara somnambulizm wirujące stoliki ouija seans medium lewitacje reinkarnacja życie po śmierci
Vida feliz
religia
978-83-62402-11-3
Konrad Jerzak vel Dobosz

Wyjątkowy poradnik :)

Jak sam tytuł sugeruje, "Żyć szczęśliwie", to kolejny poradnik, który ma na celu zbliżyć nas do szczęścia - cokolwiek przez to jest rozumiane. Te rady w dodatku płyną od ducha siostry zakonnej (Joanna de Angelis), a spisane są przez medium Divaldo Franco. Czyżby kolejna lektura pełna frazesów, nowomowy i pustych rad owianych katolicką retoryką? Nic bardziej mylnego!

"Żyć...

• Poradniki