Całym sercem i duszą

Okładka książki Całym sercem i duszą Laura Raef
Okładka książki Całym sercem i duszą
Laura Raef Wydawnictwo: Marba Crown literatura obyczajowa, romans
Herzen in Sturm
Marba Crown
1991-01-01
1991-01-01
Mirosława Chmielewska-Dryszel
romans literatura dla kobiet miłość uczucia

Jest to moje pierwsze typowe romansidło (czyt. harlequin),które przeczytałam.
Nigdy nie ciągnęło mnie do takich książek, aczkolwiek ostatnio jak zobaczyłam mały tomik w domu stwierdziłam - spróbuję. Szybko się czytało, ale za krótka ta cała historia. Ledwie zdołałam zapamiętać bohaterów, a tu już koniec.
Może kiedyś znowu sięgnę po tego typu lekturę, aby mieć jakieś porównanie do tej książki.

Jest to moje pierwsze typowe romansidło (czyt. harlequin),które przeczytałam.
Może kiedyś znowu sięgnę po tego typu lekturę, aby mieć jakieś...

Książka banalna, typowe romansidło. Język nie porywa, fabuła jest przewidywalna. Można przeczytać dla zabicia czasu, ale jest to odrobinę masochizm.

• Romans
  • ✿Posiadam- wersja papierowa✿