Psychoterapia bez tajemnic

Okładka książki Psychoterapia bez tajemnic Lidia Grzesiuk, Rafał Styła
Okładka książki Psychoterapia bez tajemnic
Lidia GrzesiukRafał Styła Wydawnictwo: Difin nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Difin
2009-01-01
2009-01-01
978-83-7641-024-1
psychoterapia psychologia

Okładka książki Psychoterapia. Pogranicza Lidia Grzesiuk, Hubert Suszek
Psychoterapia.... Lidia Grzesiuk, Hub...
Okładka książki Psychoterapia. Integracja Lidia Grzesiuk, Hubert Suszek
Psychoterapia.... Lidia Grzesiuk, Hub...

Ta pozycja była miłym, pozytywnym zaskoczeniem.
Mam za sobą już kilka książek na temat psychoterapii (ogólnej i konkretnych rodzajach terapii),ale ta zdecydowanie się wyróżnia.
W skrócie: język jest bardzo przystępny i "ludzki" - w przeciwieństwie do poprzednich pozycji, które wydawały się brzmieć pompatycznie specjalnie.. ; książka zawiera wiele konkretnych informacji - jej treść dzięli się na "przed terapią", "w trakcie" oraz "po" plus dodatki napisane przez studentów, które przy okazji są kolejnym plusem.
Poza tym książka wydaje się być przeznaczona nie tylko dla studentów, ale i również dla laików, którzy albo czytają z ciekawości, albo zastanawiają się nad rozpoczęciem studiów albo sami chcą skorzystać ze specjalistycznej pomocy.
Dosyć ciekawym zabiegiem jest "wytłuszczanie" ważnych i przydatnych haseł, zwrotów, nazw, czy fraz. Może to i proste, ale za to bardzo pomocne :) Dużym plusem jest też porządna segregacja treści; bardzo klarowna, logiczna i praktyczna.
Polecam! :)

Ta pozycja była miłym, pozytywnym zaskoczeniem.

• Psychologia
  • Studia - psychologia
  • Do przeczytania - psychologia, socjologia, antropologia
  • Psychoterapia
  • Naukowe
  • 2017

Dodaj cytat z książki Psychoterapia bez tajemnic