Ucieczka w mrok

Okładka książki Ucieczka w mrok Kerry Connor
Okładka książki Ucieczka w mrok
Kerry Connor Wydawnictwo: Harlequin Seria: Romans i Sensacja literatura obyczajowa, romans
Romans i Sensacja
Strangers in the Night
Harlequin
2010-05-04
2010-05-04
Małgorzata Fabianowska
korporacja strzelanina ucieczka zaufanie

Powiem szczerze, że nie wciągnęła mnie ta historia. Przeczytać - przeczytałam, ale żeby jakoś zapadła mi w pamięć to nie :( Miło spędziłam czas, ale szału nie było.

Bohaterką jest dziewczyna - świadek zabójstwa, która musi się ukrywać i zmienić tożsamość, ponieważ szef mafii chce ją zabić. Pomaga jej nieznajomy mężczyzna, które na początku nie ufa, ale oczywiście rozwija się między nimi uczucie. Są skorumpowani gliniarze, oszustwa itp.

Zarys fabuły jest ok, ale wykonanie takie średnie :( Może gdyby za to wziął się ktoś inny to wyszedłby fajny romans z wątkiem kryminalnym. Bo tak jak już pisałam, wielokrotnie czytałam takie cieniutkie malutkie romansiki a udało się autorkom zmieścić tam sensowną fabułę, akcję i romans.

Skończyła się równie szybko, jak się zaczęła - nie mogłam się powstrzymać i musiałam w mig dowiedzieć się, co będzie na końcu książki :)
Lubię tego typu kryminały, jednakże uważam, że oficjalny opis książki jest niepotrzebnym spoilerem. Czytelnik od razu wie, kim jest główna bohaterka - odbiera to sporą część zaskoczenia.

Nie będzie recenzji. Raczej krótka opinia :)

Seria Romans & Sensacja jest warta tego by ją poznać. Zawiera wszystko co powinien zawierać romans sensacyjny, a raczej sensacja z maleńką dawką romansu i miłości.

Nie zabrakło mi absolutnie niczego, żałuję tylko, że skończyła się tak szybko. Connor ma fajny styl. Do końca trudno było wyczuć, o co właściwie chodzi, więc z pewnością nie jest to książka przewidywalna. "Ucieczka w mrok" to świetna mini powieść sensacyjna na jedno popołudnie czy też wieczór. Uwielbiam tę serię, z pewnością przeczytam całą.

Polecam! Nie pożałujecie. Idealna dla relaksu i chwili niepewności, tajemnicy czy też odrobiny miłości...

Ostrzegam, że jak już zaczniecie jedną...to koniec...będziecie chcieli więcej :)

Nie będzie recenzji. Raczej krótka opinia :)

Książkę dobrze mi się czytało.. Polecam

Książkę dobrze mi się czytało.. Polecam

• Romans
  • Romans
  • 2011
  • Thriller romantyczny
  • Harlequin
  • Rezygnacja

Dodaj cytat z książki Ucieczka w mrok