Ucieczka w mrok

Okładka książki Ucieczka w mrok
Kerry Connor Wydawnictwo: Harlequin Seria: Romans i Sensacja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2010-05-04
Małgorzata Fabianowska
korporacja strzelanina ucieczka zaufanie

więcej Więcej

Powiem szczerze, że nie wciągnęła mnie ta historia. Przeczytać - przeczytałam, ale żeby jakoś zapadła mi w pamięć to nie :( Miło spędziłam czas, ale szału nie było.

Bohaterką jest dziewczyna - świadek zabójstwa, która musi się ukrywać i zmienić tożsamość, ponieważ szef mafii chce ją zabić. Pomaga jej nieznajomy mężczyzna, które na początku nie ufa, ale oczywiście rozwija...

Skończyła się równie szybko, jak się zaczęła - nie mogłam się powstrzymać i musiałam w mig dowiedzieć się, co będzie na końcu książki :)
Lubię tego typu kryminały, jednakże uważam, że oficjalny opis książki jest niepotrzebnym spoilerem. Czytelnik od razu wie, kim jest główna bohaterka - odbiera to sporą część zaskoczenia.

Książkę dobrze mi się czytało.. Polecam

1981

Nie będzie recenzji. Raczej krótka opinia :)

Seria Romans & Sensacja jest warta tego by ją poznać. Zawiera wszystko co powinien zawierać romans sensacyjny, a raczej sensacja z maleńką dawką romansu i miłości.

Nie zabrakło mi absolutnie niczego, żałuję tylko, że skończyła się tak szybko. Connor ma fajny styl. Do końca trudno było wyczuć, o co właściwie chodzi, więc z...

• Romans
  • Romans
  • 2011
  • Thriller romantyczny
  • Harlequin
  • 2020
  • Rezygnacja

Dodaj cytat z książki Ucieczka w mrok