Pozdrowienia z Rosji

Okładka książki Pozdrowienia z Rosji Kerry Connor
Okładka książki Pozdrowienia z Rosji
Kerry Connor Wydawnictwo: Harlequin Seria: Romans i Sensacja literatura obyczajowa, romans
Romans i Sensacja
Trusting a Stranger
Harlequin
2011-04-27
2011-04-27
Jacek Żuławnik
kerry conner rosja fikcja przyjaciel harlequin romans

Mnie się ta książka kompletnie nie podobała. Wiele porządnych kryminałów już przeczytałam właśnie z tej serii Harlequin. Czyli można w niewielkiej objętościowo książce zmieścić sensowną historię sensacyjną. Niby były strzelania, gangsterzy i rosyjska mafia, ale to wszystko tak opisane nijako i bez emocji :( i jeszcze moment jak Luke idzie do ruskiego mafiozo i tłumaczy mu, że Karina jest niewinna. I co to miało dać? Gangster mu odpowie: "aha, panie Luke. Dzięki za info. Już przestajemy ją ścigać". No ludzie :( Temu romansowi z serii Harlequin mówię nie.

. Mała książeczka, idealna na jedno popołudnie, jednak tak naładowana niepewnością i sensacją, że aż nie chcę się jej odkładać. Romansu również nie brakuje. Miłość oczywiście też jest, jednak występuje jako element dodatkowy, który daje nieco odskoczni od głównego wątku kryminalnego.Historia Kariny, zmuszonej do ucieczki z rodzimej Rosji. Jednak czy uda się uciec przed kimś, kto ma niesamowite kontakty, układy w tym nawet mafijne??
Świetna powieść, przy której się odprężyłam, potrzebowałam wytchnienia, szybkiej lektury i to wszystko otrzymałam, a nawet nieco więcej. "Pozdrowienia z Rosji" jest idealną książką na jedno jesienne popołudnie.

Fajna, czyta się bardzo lekko i szybko. Dla mnie osobiście zbyt dużo romantyzmu a za mało kryminału, ale czego sie spodziewać po książce zakupionej "na szybko" w kiosku ;)

Piękna scena pocałunku :) I rewelacyjna maska obojętności Luka :)

Piękna scena pocałunku :) I rewelacyjna maska obojętności Luka :)

• Mój
  • Na mojej półce