Tajemnice wody i jej wpływ na człowieka i naszą planetę

Okładka książki Tajemnice wody i jej wpływ na człowieka i naszą planetę
Masaru Emoto Wydawnictwo: Medium nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
The Hidden Messages in Water
Anna Łobocka-Oleksowicz
woda

Okładka książki Uzdrawiająca siła wody Masaru Emoto, Jurgen Fliege
Ocena 5,4
Uzdrawiająca s... Masaru Emoto, Jurge...

Masaru Emoto Tajemnice wody i jej wpływ na człowieka i naszą planetę Zobacz więcej