Musiałam tu przyjść

poezja polska tomik
poezja
8389209144
poezja polska tomik

Przeczytałam wszystko uważnie, na raz. Wiersze są krótkie, pisane prostym językiem. Skromne ale ładne rysunki. Cienki tomik. Polecam przeczytać, bo naprawdę warto. Nie napiszę o czym są wiersze, aby nie spojlerować. Ten tomik jest fajnie podzielony, tak jakby na rozdziały, a każdy wiersz jest pod rozdziałem. Rysunek rozpoczyna nowy rozdział. Każdy wiersz ma głębię i...

• SPRZEDAM TANIO

Dodaj cytat z książki Musiałam tu przyjść