Eat Prey Love

Okładka książki Eat Prey Love Kerrelyn Sparks
Okładka książki Eat Prey Love
Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Avon Cykl: Miłość na kołku (tom 9) literatura obyczajowa, romans
Miłość na kołku (tom 9)
Avon
2010-09-28
2010-09-28
978-006-1958038

Cóż Carlos okazał się nie być gejem jak myślała Toni, za co z resztą dostało mu się 😂. Chyba najbardziej naszpikowana akcją książka jak do tej pory. Jak zwykle zyskują nowego członka, ale i tym razem zyskują nowego wroga. Zabieram się za kolejny tom już się nie mogę doczekać.

Świetna część!
Bardzo podobała mi się ta egzotyka. Fajne było to, że większa część tego tomu odbywała się na wyprawie Carlosa i Caitlyn. Całość trzymała w napięciu i do samego końca nie nudziła. Podobało mi się, że poznaliśmy tu małe panterołaki i chciałabym, żeby pojawiały się częściej. Na początku Carlos nie był moim ulubieńcem chociaż go lubiłam, ale teraz zdecydowanie podskoczył w rankingu. Caitlyn też pozytywnie mnie zaskoczyła. Zakończenie również bardzo udane.

Świetna część!

Chyba stesknilam sie za lekką treścią. Bardzo przyjemnie się czytała te część mimo że schemat jest oczywisty.
On się broni przed miłością ze strachu, ona walczy za nich oboje .
A przy okazji w tle mamy xmiennoksztaltnych, głównie kotolakow, zdolności paranormalne i dżunglę.
Polecam na oderwanie od codzienności.

On się broni przed miłością ze strachu, ona walczy za nich oboje .
Polecam na oderwanie od codzienności.

Żałuje, że zaczęłam ten cykl dopiero od dziewiątej części, ale lepsze to niż nic, ponieważ książka bardzo mi się podobała. Lektura mijała szybko podczas jazdy autobusem i zdarzyło mi się uśmiechać, gdy Carlos kłócił się z Caitlyn. Będę musiała przeczytać pozostałe tomy i mam nadzieję, że spodobają mi się równie mocno jak ten. Książka jest idealna na deszczowy wieczór, gdy czujesz, że twój humor zanika.

Jedz, poluj, kochaj.
Caitlyn nie może doczekać się ujrzenia swej siostry, Shanny, po tylu latach rozłąki. Nawet nie wiedziała, że Shanna wyszła za mąż i ma dzieci.
Lecz Cait nie wie, że dała wciągnąć się w nowy świat. Wampiry? Zmiennokształtni?
Chociaż dziewczyna ma niezwykły dar, nadal nie może w to wszystko uwierzyć. Nie dosyć, ze istoty żywcem wyjęte z książek naprawdę istnieją to jeszcze dostała u nich prace. Albowiem Cait może porozumieć się w każdym języku świata. Dziewczyna chciała już uciec z tego nowego świata, gdy zobaczyła jego...
Carlos musi odnowić swój gatunek. Panterołaki już prawie wyginęły. Został tylko on i jego adoptowane dzieci. Chłopak musi po raz kolejny udać się w podróż, by odszukać innych. Jeśli w ogóle istnieją.
Wtedy jego oczy natrafiają na nią. Cait jest jak promień słońca w mrocznej przeszłości Carlosa. Lecz jest jeden problem. Cait jest śmiertelniczką.
Ale czy nadal będzie mu to przeszkadzało, gdy pozna ją bliżej i wybierze się z nią na daleką podróż?

Jedz, poluj, kochaj.

Zaczęłam od któregoś tam tomu zupełnie przez przypadek. Po kilku stronach wciągnęlo mnie, akurat miałam minorowy nastrój. A historyjka była prościutka i naiwniutka, ładnie podana, przyprawiona odpowiednią dozą wyciskacza łez co mi odpowiadało.
Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny Harlequin, ale ma parę smaczków. Każdy tom to odrębna całość, w następnym będą przygody kolejnej postaci drugoplanowej i tak to leci niczym doskonałe perpetuum mobile.
Moim ulubieńcem pozostaje Angus, troszczący się o rodowe klejnoty.

Świat wampirów, intryg, romansów i ... jedzenia ;) Polecam.

Świat wampirów, intryg, romansów i ... jedzenia ;) Polecam.

Na półkach: , , , , , , ,

Panterołak i śmiertelniczka - kolejny oryginalny związek serii. Miłość nie zna granic.

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..

Seria "Miłość na kołku" ma swoje wzloty i upadki. Nie jest to ambitna lektura, a jednak wciąga. "Jedz, poluj, kochaj" to niestety jedna z gorszych pozycji, za dużo w tym Indiany Jones :) Ale brniemy dalej...

• Wampiry
  • Romans paranormalny