Biodra Elvisa Presleya

Okładka książki Biodra Elvisa Presleya
Mariusz Czubaj Wydawnictwo: Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne Seria: Popkultura i media nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Popkultura i media
Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne
2007-01-01
2007-01-01
kultura masowa popkultura

więcej Więcej

Spodziewałam się o wiele więcej po tej książce. Niestety najbardziej z opisów można zapamiętać Michała Wiśniewskiego oraz Adama Małysza. Co do znaczenia obu Panów dla pop kultury nie mam żadnych zastrzeżeń. Ale...jest tyle innych postaci, które miały wpływ na rozwój kultury, a zostały pominięte, albo bardzo spłycone. Szkoda.

• 2013
  • Nowości - czekam
  • Wiedza o literaturze/ media/ sztuka
  • Nauki społeczne
  • Wypożyczone od kogoś