Gramatyka angielska dla bystrzaków

Okładka książki Gramatyka angielska dla bystrzaków
Geraldine Woods Wydawnictwo: Helion językoznawstwo, nauka o literaturze
2010-08-26
9788324619832
Marcin Kowalczyk

więcej Więcej

Zupełnie nie rozumiem dlaczego większość jest bardzo uprzedzona do serii "Dla bystrzaków". Wiadomo, kojarzy się z "for dummies" i to już sprawia, że potencjalnemu nabywcy zapali się czerwona lampka ostrzegawcza. Zapoznałam się z całą książką, przerobiłam ją "od deski do deski" i przyznam, że nigdy w życiu nie miałam do czynienia z czymś tak fascynującym, zabawnym i...

• Ebooki
  • E-book
  • Dla bystrzaków
  • Kupione
  • Kindle
  • Kindle

Dodaj cytat z książki Gramatyka angielska dla bystrzaków