Sidneya Sheldona druga mistrzyni gry

Sidney Sheldon's Mistress Of The Game
kryminał, sensacja, thriller
Agata Kowalczyk
powieść angielska

Wciągająca kontynuacja słynnej "Mistrzyni gry" Sheldona. Niesamowite, do czego może doprowadzić szaleństwo, determinacja i chora ambicja.

Ku mojemu zdziwieniu, powieść napisana została przez inną osobę. Autorce udało się jej treść utrzymać na tym samym poziomie. Pełna zwrotów akcji, napięcia i ciekawych rozwiązań. Należą się szczere gratulacje Tilly Bagshawe za tak dokonanie niemożliwego i doścignięcie mistrza :) Fanom Mistrzyni gry polecam jej kontynuację!

Ciekawa książka;)

Obawiałam się, że druga część będzie o wiele słabsza od pierwsza, jednak autor nie zawiódł. Kontynuuje historię rodziny, pokazuje nowy świat, nową gospodarkę, kolejne lata walki wielkiej korporacji o sam szczyt. Nowa bohaterka Lexi jest tak samo ciekawą postacią co jej babka Kate. Autor tworzy postaci o bardzo skomplikowanych charakterach, pokazuje sytuację, które w miarę...

Kontynuacja Mistrzyni gry to książka utrzymana w podobnym stylu. Powieść na plażę, która nie wymaga skupienia, ale z pewnością gwarantuje relaks. Książka zaczyna się tam gdzie kończy jej pierwsza część. Mamy dalsze losy następców Jamesa McGregora, który rozpoczął tworzenie biznesowego imperium. Powieść o walce o prymat w firmie między kolejnym pokoleniem spadkobierców...

Druga mistrzyni gry dorównuje a nawet nie wiem czy przewyższa książkę Sidneya Sheldona. Wspaniała kontynuacja:)Dla mnie p.Bagshawe moze dopisać i kolejne cześci:)

Bardzo dobra - czytając miałam wrażenie, że czytam drugą część Sidneya Sheldona, czasami nawet lepsza....

Książka nawet ciekawa, ale w porównaniu z "Mistrzynią Gry" bardzo wtórna. Autorka usiłuje naśladować pierwowzór, co jej się do pewnego stopnia udaje, ale pozostaje pytanie - po co? Czy nie lepiej stworzyć coś swojego, a nie kontynuować losy bohaterów znanych z kart powieści innego autora?
Można, ale nie trzeba przeczytać ;)

strasznie podobała mi się pierwsza część

Już od pierwszych kartek widać, że to inny autor, inny język, chociaż książka jest kontynuacją Mistrzyni Gry. Myślę, że warto ją przeczytać, książka jest dobra, ale nie tak jak Mistrzyni Gry Sidneya Sheldona.

• 2012
  • Powieść