Alfabeciaki

literki dzieci alfabet zwierzęta zabawa edukacja nauka
literatura dziecięca
978-83-62468-01-0
literki dzieci alfabet zwierzęta zabawa edukacja nauka

Jest to cieniutka książeczka z miękką okładką. Znajdziemy w niej 24 krótkie wierszyki.

Jak sam tytuł wskazuje, są to wierszyki o alfabecie, a dokładniej o zwierzętach, których nazwa zaczyna się na daną literkę :) Od anakondy, poprzez goryla, hipopotama, rekina, na zebrze kończąc :)

Wierszyki są zabawne, łatwo wpadają w ucho, a na dodatek mogą być bardzo pomocne przy nauce...

1977

"Alfabeciaki - Wesołe Zwierzaki" to broszurowe wydanie wierszyków autorstwa Janusza Jabłońskiego. Są to jednak interesujące rymowanki, które nauczą dzieci alfabetu. Każda kolejna litera alfabetu ma przypisany wierszyk - rymowankę oraz odpowiednie zwierzątko.

G jak GORYL
Goryl w biurze?