Od okopów do barykad

Czytelnik
pamiętniki Powstanie Warszawskie Armia Krajowa
biografia, autobiografia, pamiętnik
pamiętniki Powstanie Warszawskie Armia Krajowa

Książka bliska o tyle, że napisana przez członka rodziny. Przez to zupełnie inaczej odbieram treści w niej zawarte. Czytałam kilka razy, bez bicia przyznaję się: skupiając na fragmentach dotyczących bardziej rodziny, niż działalności antyniemieckiej, którą autor uprawiał z racji pełnionych funkcji. Najbardziej lubię scenę, kiedy pod osłoną nocy Zygmunt z Aliną wybrali się...

• Oddam. Wymienię.
  • Powstanie Wspomnienia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Od okopów do barykad