ROZWIŃ ZWIŃ

Przyjaźń i kochanie

Okładka książki Przyjaźń i kochanie
Meg Alexander Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans Historyczny
The passionate friends
Harlequin
2007-01-01
2007-01-01
Weronika Żółtowska
pasierbica macocha majątek nienawiść miłość intryga

więcej Więcej

1902

Jedyny dostępny format elektroniczny w postaci pliku pdf był dla mnie karą przy czytaniu.
Książeczka zawiera bardzo sympatyczną opowieść o ratowaniu ukochanej przyjaciółki od dość dziwacznie zrozumianej przez nią wolności i niezależności.

• Romans historyczny
  • Harlequin