Wciąż zastanawia się, co robić, gdy dorośnie. Tymczasem, oprócz pisania książek dla dzieci, pracuje jako reżyser, scenarzysta, aktor, kaskader, nauczyciel i dyrektor wytwórni. Zdobył także srebrny medal w szermierce artystycznej dla Wielkiej Brytanii i jest członkiem honorowym Brytyjskiej Akademii Szermierki.
Siódmy tom komiksów o młodych superbohaterach spodobał się i bratu i mnie :-) Jestem zauroczona stylem ilustracji, tym jak autor bawi się kolorami i światłem, tworząc bardzo wyraziste i bogate w kontrast rysunki. Fabuła również jest ciekawa - a mówi to zagorzała antyfanka wszelkich opowieści o herosach :D W tej części bohaterowie mierzą się z konsekwencjami porwania z poprzedniego tomu - niby wszystko jest w porządku, ale nadal nie rozumieją, dlaczego sprawca nieoczekiwanie wypuścił je na wolność i jaka była jego motywacja. W mieście musi dziać się coś niedobrego, zwłaszcza że dzieci z Rosenhill lunatykują i przemierzają nocne ulice, wiedzione jakąś tajemniczą mocą... Świetny komiks przygodowy, polecamy!
Wyjątkowa komiksowa seria wydawana pod szyldem Wydawnictwa Debit liczy już siedem tomów! Początkowo autorzy cyklu skupiali się na kwestii przemocy, nękania w szkole. Jednak w pewnym momencie motywem przewodnim stała się umiejętność współpracy z innymi. Na końcu każdej książki zaczęły się pojawiać przemyślenia bohaterów na ten temat. A wszystko dlatego, że i główna postać, Lisa, znacznie się zmieniła. Zdobywanie kolejnych umiejętności i wykorzystywanie supermocy do niesienia pomocy innym sprawiło, że zaczęła wierzyć w siebie. W końcu nabrała dość odwagi, by przeciwstawić się szkolnym łobuzom, którzy dokuczali nie tylko jej, ale również innym dzieciom. Z przyjemnością obserwowałam przemianę, jaka zachodziła w dziewczynce z tomu na tom. I z chęcią dowiem się, jak dalej potoczą się jej losy.
"Podręcznik dla superbohaterów. Część 7: Powrót" – podobnie jak pozostałe tomy – zapewnia rozrywkę, ale też niesie za sobą ważne przesłanie. Uzmysławia, jak ważne jest współdziałanie w grupie, wzajemne zaufanie i wsparcie. Pokazuje, jak istotnym i potrzebnym elementem przyjaźni jest rozmowa, a także umiejętność przyznania się do błędu i przeproszenia drugiej osoby. Bo nawet pomiędzy przyjaciółmi zdarzają się kłótnie, w końcu każdy jest inny, każdy ma prawo do własnego zdania. Prawdziwą sztuką nie jest sporów unikać, lecz potrafić je załagodzić. Komiks ukazuje całą prawdę o tym, jak skomplikowane bywają relacje społeczne, i podpowiada, jak dbać o dobre stosunki z innymi.
Jest to idealna lektura dla dzieci, które z czytaniem są nieco na bakier. Odpowiednio wyważona ilość tekstu, niezwykle wciągająca i dynamiczna akcja oraz świetne ilustracje z pewnością przekonają wielu młodych czytelników.