Reklama

Wiktor Suworow odpowie na Wasze pytania!

LubimyCzytać
21.11.2014

Wiktor Suworow, właściwie Władimir Bogdanowicz Riezun – to znany rosyjski pisarz i historyk. Ukończył Wojskową Akademię Dyplomatyczną w Moskwie, a następnie pracował w rezydenturze GRU w Genewie. Po ucieczce do Wielkiej Brytanii został zaocznie skazany na karę śmierci. Dom Wydawniczy REBIS opublikował większość jego książek, m.in. „Akwarium”, „GRU”, „Matkę diabła”, „Tatianę – tajną broń”, cykl „Cień zwycięstwa” oraz powieści kryminalne z cyklu o Nastii Strzeleckiej. Pierwszy tom z jego pięcioksięgu „Lodołamacz” kupiło kilkanaście milionów czytelników.

Od dziś do 26 listopada czekamy na Wasze propozycje pytań do Wiktora Suworowa. Najciekawsze zadamy Autorowi podczas spotkania, które będzie miało miejsce 27 listopada. Odpowiedzi opublikujemy w serwisie.

Autorom trzech najciekawszych pytań przekażemy książki „Alfabet Suworowa” z autografem Autora!

Nagrody ufundował Dom Wydawniczy Rebis 

Pytania zadawajcie jako komentarze w tej dyskusji.

 

Reklama

komentarze [27]

Sortuj:
Dodaj wypowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

2462
4
21.11.2014 13:30

 Wiktor Suworow Wiktor Suworow


1396
348
21.11.2014 15:03

Jak postrzega Pan Polskę i Polaków jako naród?


1396
348
21.11.2014 15:03

Co sądzi Pan o aktualnych działaniach Putina i odpowiedzi Zachodu na nie ?


389
85
21.11.2014 15:32

Czy obecnie możemy mówić o II Zimnej Wojnie, czy może trwa takowa nadal i nieprzerwanie od drugiej połowy lat 40-tych ze zmiennym natężeniem i na miarę rozwoju nauki i techniki?


617
572
21.11.2014 15:35

Panie Wiktorze,

co gotów byłby Pan poświęcić, żeby koszmar ZSRR nigdy się już nie powtórzył?


124
0
21.11.2014 17:20

Co pan sądzi o książce Piotra Zychowicza pt:"Pakt Ribbentrop-Beck" - czy według Pana Polacy mieli inne wyjście w 1939 roku i czy szaleństwem byłoby wraz z dywizjami III Rzeszy ruszyć na Moskwę? Jest jakiekolwiek rozsądne wyjście z sytuacji w jakiej znalazła się Polska w 39r?
Pozdrawiam Pana serdecznie i dziękuję za dotychczasowe wspaniałe książki.


843
56
21.11.2014 22:57

1. Czy chciałby Pan kiedyś wrócić do Rosji? Czy gdyby nie ciążąca nad Panem kara śmierci, wróciłby Pan tam? Jak wygląda Rosja Pańskich marzeń?

2. Współpracował Pan z wieloma Polakami, a Pana książka "Alfabet Suworowa" kierowana jest do Polaków. Jakie ma Pan odczucia względem Polaków? Jakie są Pana zdaniem wady i zalety naszego narodu?

3. Gdyby miał Pan wskazać jedną...

więcej

1396
348
21.11.2014 23:18

Co skłoniło Pana do ucieczki do Wielkiej Brytanii i czy żałuje Pan swojej decyzji ?


1396
348
21.11.2014 23:19

Jak ocenia Pan postawę Polaków wobec kryzysu ukraińskiego ?


352
23
21.11.2014 23:31

W tym roku obchodzimy 25lat od w chwili upadku komunizmu i pierwszych wolnych wyborów. Jak Pan ocenia stopień przekształcenia oraz na ile struktury KGB oraz GRU uległy zmianie, nasiliły lub zmniejszyły swoje wpływy w państwach byłego bloku sowieckiego jakmi jest m.in. Polska?


zgłoś błąd