Nowa komedia romantyczna Kirsty Moseley - autorki wydawnictwa HarperCollins

LubimyCzytać
02.04.2021

Nic tak nie ładuje naszych wewnętrznych baterii jak śmiech i pozytywne emocje. W czasach, gdy siedzenie w domu nas przygnębia, zapomnijmy przez chwilę o problemach, dzięki przezabawnej powieści z cyklu „Love For Days”. 

Nowa komedia romantyczna Kirsty Moseley - autorki wydawnictwa HarperCollins
Reklama

Kirsty Moseley to pisarka świetnie znana młodym czytelniczkom oraz miłośniczkom powieści obyczajowych. Brytyjka odniosła sukces dzięki platformie internetowej poświęconej literatom-amatorom, trafiając na nią zupełnie przypadkowo. I choć kilka miesięcy zbierała się, by opublikować na niej pierwszy materiał, był to strzał w dziesiątkę. Ciepłe przyjęcie, wsparcie i pozytywne recenzje zachęciły ją do zrobienia kolejnego kroku. W 2012 roku własnym sumptem wydała debiutancką powieść – „Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno”. Książka skradła serca nastolatkom i młodym kobietom w wielu krajach. W Polsce była nominowana  w plebiscycie Książka Roku lubimyczytać.pl, podobnie jak trzy kolejne tytuły autorki. 

W ostatnich latach Moseley odeszła od poważniejszej tematyki, choć nie zrezygnowała z wątków romansowych. Stworzyła cykl komedii romantycznych „Love For Days”, który otwiera „Chłopak, dla którego kompletnie straciłam głowę”. W powieści poznajemy dwoje młodych ludzi – różowowłosą, zagorzałą singielkę Amy i tajemniczego, zabójczo przystojnego Jareda. Zaiskrzy, ale czy właśnie z nim?

Chłopak, który oszalał na moim punkcieZ bohaterami tej powieści spotykamy się również w najnowszej książce Kirsty Moseley – „Chłopak, który oszalał na moim punkcie”. I choć jest to niezależna opowieść, nawiązuje do historii Amy i jej miłosnych perypetii. Tym razem jednak na pierwszym planie obserwujemy Lucie oraz Theo. Co łączy tych dwoje?

Dwa złamane serca. Jeden koleżeński układ. Co może pójść nie tak?

Reklama

Lucie sądziła, że ma wszystko, czego pragnie – kochającego mężczyznę, śliczne mieszkanie i pracę, w której jest naprawdę świetna. Ale piękna bańka prysła, kiedy Lucie nakryła swojego idealnego narzeczonego na tym, jak bzyka się ze swoją osobistą trenerką na ich wymarzonej nowiusieńkiej sofie. Teraz, trzy miesiące później, Lucie mieszka ze swoją najlepszą przyjaciółką i próbuje poukładać sobie życie bez zdradzieckiego niedoszłego męża.

Theo wybiera się na długi weekend do malowniczej Szkocji, gdzie ma być drużbą na ślubie brata. Perspektywa pięknych widoków, a także darmowej wyżerki właściwie powinna go napawać większym entuzjazmem. Gdyby tylko nie żywił uczuć do przyszłej panny młodej…

Kiedy los niespodziewanie krzyżuje drogi tych dwojga, Lucie i Theo zacieśniają więzi przy pączkach, opowiadając o swoich miłosnych katastrofach… i dochodzą do wniosku, że chyba mogą sobie nawzajem pomóc. Jeśli oboje będą przestrzegać zasad, nie ma mowy, żeby coś poszło nie tak.

Pisemny kontrakt? – Załatwiony.
Zmysłowe randki na niby? – Załatwione.
Seksualne iskrzenie, od którego wręcz może zająć się pościel? – A jakże, zała...
Chwila, co?!
Tego nie było w umowie... 

Zachęcamy do sięgnięcia po tę pełną humoru, pikanterii i sercowych rozterek powieść. Rozrywka gwarantowana!

Przeczytaj fragment książki „Chłopak, który oszalał na moim punkcie”.

Chłopak, który oszalał na moim punkcie

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers.

Książka jest już dostępna w sprzedaży internetowej.

Artykuł sponsorowany

Reklama

komentarze [1]

Sortuj:
3013
4
01.04.2021 15:07

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd