Pełne ciepła i humoru perypetie bohaterów książki „Był sobie pies"

LubimyCzytać
14.04.2020

Seria Był sobie szczeniak” to opowiedziane na nowo, ilustrowane historie dla najmłodszych, opowiadające przygody psiaków znanych z książki „Był sobie pies”.

Pełne ciepła i humoru perypetie bohaterów książki „Był sobie pies"

Ellie, Baylei a teraz także Molly to trzy odrębne historie: mądre, wzruszające, ciepłe i zabawne. W. Bruce Cameron opowiada w nich historię Ellie, psa ratownika, który miał do wykonania bardzo ważną misję. Przenosi czytelnika do szczenięcych lat Bailey’a, głównego bohatera książki „Był sobie pies”. A także szuka domu dla przeuroczej Molly, która musi zrobić wszystko, aby móc zamieszkać ze swoją przyjaciółką C.J.

Reklama

Seria „Był sobie szczeniak” to wspaniałe, pełne ciepła powieści przygodowe dla dzieci i młodzieży, które i na dorosłych robią niemałe wrażenie. Oprócz ciekawych zwrotów akcji i wielu niezwykłych przygód nie brakuje w nich także wątków o najważniejszych wartościach w życiu. Dzięki nim dowiemy się, czym jest prawdziwa przyjaźń, bezwarunkowa miłość, oddanie, lojalność.

To propozycja dla wszystkich fanów poprzednich powieści W. Bruca Camerona, ale też doskonały moment, aby zacząć przygodę z jego twórczością. Dzięki tej serii być może inaczej spojrzymy na swoich czworonożnych przyjaciół. Kto wie, może nasze psy też mają tajemną misję i codziennie ją wypełniają, a my nawet tego nie zauważamy?

Był sobie szczeniak. Molly

Oto Molly - urocza, cudownie kudłata psinka, maleńka, ale o ogromnym sercu. Nie można jej nie pokochać. Molly ma do wypełnienia wyjątkowo ważną misję. Musi zaopiekować się C.J, dziewczynką, której marzeniem jest, aby Molly mogła mieszkać u niej w domu. Niestety mama C.J. absolutnie się na to nie zgadza. Nie zdaje sobie sprawy z tego, jak jej córka potrzebuje prawdziwego przyjaciela. Oraz że Molly zrobi wszystko, żeby nie odstąpić dziewczynki na krok. Jak przekonać mamę, że miejsce Molly jest z całą pewnością w ich domu?

Dziewczynka trzymająca książkę

„Był sobie szczeniak. Bailey”

Bailey uwielbia zabawę, brykanie i fikołki na farmie. Codziennie wyjątkowo dba o czystość talerzy w domu, starannie je wylizując, ale tylko wtedy, kiedy Mama nie widzi. Miłe zabawy nie przysłaniają mu jednak supermisji, którą w krótkim czasie stała się ochrona Ethana. Mały szczeniaczek postanawia dbać o swojego przyjaciela i nie dopuścić, żeby stała mu się krzywda. To nie jest proste zadanie. Ethan wiecznie pakuje się w jakieś tarapaty! Czy Bailey sprosta takiemu wyzwaniu? Czy chłopiec doceni starania przyjaciela? I co na to wszystko Mama?

 

Baner z książką

 

„Był sobie sczeniak. Ellie”

Ellie ma bardzo odpowiedzialne zadanie. Jest psem ratownikiem i pomaga odnajdować zagubionych ludzi. To jej praca! Ellie musi wykonać ważną misję także w swoim domu. Jej opiekunowie - Jacob, który stracił żonę i bardzo samotna Maya - również są zagubieni. Jednak w zupełnie inny sposób niż ktoś, kto chciał sprawdzić, co jest po drugiej stronie placu zabaw. Teraz Ellie musi wykorzystać wszystkie znane jej sztuczki, aby dotrzeć do swoich opiekunów i pomóc im odnaleźć szczęście.

 

Baner z okładką

 

W. Bruce Cameron – od dziecka uwielbia zwierzęta, a całą swoją miłość do psów przelewa na kartki kolejnych książek. Największy sukces odniosła jego powieść „Był sobie pies”, która stała się światowym fenomenem i z ogromnym powodzeniem została przeniesiona na ekrany kin. W. Bruce Cameron dwukrotnie został wybrany najlepszym felietonistą przez National Society of Newspaper Columnist. Mieszka w Kalifornii.

Artykuł sponsorowany

#czytamwdomu #kupujeksiazki

Reklama

komentarze [1]

Sortuj:
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 14.04.2020 11:24
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
zgłoś błąd