kakalaczka 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 4 tygodnie temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-06-14 16:25:23
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
 
2018-06-11 15:58:18
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:
Cykl: Kłamca (tom 5)

Książkę czyta się bardzo dobrze, wciąga i trzyma do ostatniej strony. Oczywiście polecam wszystkim fanom serii o Kłamcy, ale znajomość wcześniejszych przygód Lokiego nie jest konieczna żeby dobrze się bawić podczas czytania. Całkowitym mistrzostwem jest umieszczony po epilogu dodatek "Chyba śnisz" czyli scena po napisach końcowych, jednak największą frajdę sprawi on osobom zaznajomionym ze... Książkę czyta się bardzo dobrze, wciąga i trzyma do ostatniej strony. Oczywiście polecam wszystkim fanom serii o Kłamcy, ale znajomość wcześniejszych przygód Lokiego nie jest konieczna żeby dobrze się bawić podczas czytania. Całkowitym mistrzostwem jest umieszczony po epilogu dodatek "Chyba śnisz" czyli scena po napisach końcowych, jednak największą frajdę sprawi on osobom zaznajomionym ze wszystkimi seriami książek fantasy autorstwa Jakuba Ćwieka. Z niecierpliwością czekam na drugi tom przygód Stróży.

pokaż więcej

 
2018-06-05 22:05:37
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Cykl Inkwizytorski (tom 1)

Przyznaję wysoką ocenę głównie ze względu na kunszt literacki Jacka Piekary. Nie przepadam za tego rodzaju fantastyką, ale potrafię docenić dobrą pisarską robotę. Powieść czyta się z przyjemnością, mimo sporej dawki okrucieństwa, przemocy i śmierci.

 
2018-06-04 10:47:20
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Świat Verity (tom 1)

Bardzo dobry pomysł, ciekawie przedstawiona historia, odpowiednia dawka akcji, intrygi i napięcia. Myślę, że każdy wielbiciel fantastyki przeczyta z przyjemnością. Jest tylko jedno "ale" - korekta. Całą przyjemność czytania niszczą zdania typu: "patrzył na gęstniejący za oknem wzrok" albo "to powiedział to". W książce występuje narracja trzecioosobowa, a tu nagle cały akapit napisany z... Bardzo dobry pomysł, ciekawie przedstawiona historia, odpowiednia dawka akcji, intrygi i napięcia. Myślę, że każdy wielbiciel fantastyki przeczyta z przyjemnością. Jest tylko jedno "ale" - korekta. Całą przyjemność czytania niszczą zdania typu: "patrzył na gęstniejący za oknem wzrok" albo "to powiedział to". W książce występuje narracja trzecioosobowa, a tu nagle cały akapit napisany z perspektywy pierwszej osoby. Szczęście, że autor broni się ciekawą fabułą, bo wydawnictwo niestety dało świetny przykład jak NIE wydawać książek.

pokaż więcej

 
2018-05-30 13:02:19
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Poszukiwacze (tom 1)
 
2018-05-30 13:01:04
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
 
2018-05-30 12:59:20
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
 
Moja biblioteczka
63 8 28
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (0)
Lista jest pusta
Ulubieni autorzy (3)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd