Babinicz 
filmweb.pl/user/Cuccureddu, , pilkarskieforum.com/index.php, -, Solo, Juve!
Kocham lata 80/90te. Czarna muzyka, włoska piłka nożna, polskie kino, rosyjska literatura. Przydałby się jakiś remix ;-)
32 lat, mężczyzna, Zambrów, status: Czytelnik, ostatnio widziany 1 dzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-12-01 14:38:26
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Byłem i będę pasjonatem piłki nożnej (szczególnie w wydaniu Włoskim), dlatego jestem jak najbardziej - oczarowany. Zlatań Ibrahimović może nie został nigdy okrzyknięty gościem na "Złoty medal", ale nie ulega wątpliwości, że znajdował się na takowym podium, co zresztą weryfikuje doskonale suma wartości jego operacji transferowych. We Włoszech wzorem Roberto Baggio i Andrei Pirlo, wystąpił w... Byłem i będę pasjonatem piłki nożnej (szczególnie w wydaniu Włoskim), dlatego jestem jak najbardziej - oczarowany. Zlatań Ibrahimović może nie został nigdy okrzyknięty gościem na "Złoty medal", ale nie ulega wątpliwości, że znajdował się na takowym podium, co zresztą weryfikuje doskonale suma wartości jego operacji transferowych. We Włoszech wzorem Roberto Baggio i Andrei Pirlo, wystąpił w książęcym tercecie klubów: Juventus, Inter i Milan. Jako miłośnik "Starej Damy", pamiętam jego dwa mistrzowskie sezony w Juve pod batutą Fabio Capello, aż do wybuchu skandalu "Calciopoli", które wstrząsnęło Italią latem 2006 roku. Bardzo podoba mi się jego postawa w samym ogniu tych wydarzeń, gdy oddaje dozgonny szacunek głównemu winowajcy całego zamieszania, Luciano Moggi'emu. Zlatan jest jak my: charakterny i mający własny gust. Stylowy: wrażenie robią na nim goście z "klasą", silni, autorytatywni, którzy potrafią spełniać wyznaczone cele. To on jest największą gwiazdą Interu Mediolan, dla którego odzyskuje "Scudetto", puszczając w niepamięć zawstydzające piętno lat 90-tych. To tam poznaje Jose Mourinho, któremu łamie serce, pieczętując koronę "Króla strzelców" Serie A. Ostatni sezon w Milanie, którego jest wybawieniem, uwieńczają przyjacielskie słowa Antonio Cassano na antenie tv, w trwającej fieście w "Wiecznym Mieście" z okazji odzyskania prymatu we Włoszech. Tak to było - na szczeblu ligowym był jak rekordzista. Niestety, nie może tego powiedzieć też o wojażach europejskich. Elitarna "Liga Mistrzów" to "klątwa", której nie udało mu się zdjąć. A zatem jest to "Człowiek z blizną", który resztę marzeń zamienia w rzeczywistość. Tym największym jest dla niego Żona Helena,(...) która pochodziła z porządnej rodziny z Lindesberga. Z tych, w których się mówi: "Skarbie, czy możesz być tak
uprzejmy i podać mi mleko?" (...) Rodzi mu dwójkę chłopców, którzy już nie doświadczą skutków trudnego wychowania, wypełnionego nerwowością, słabością do alkoholu, narkotyków i ofiarami wojny w byłej Jugosławii z początków lat 90-tych. Ery Marco Van Bastena, Romario i świeżo wprowadzanych na rynek, gier komputerowych, które budziły wyobraźnię jak sztuczki a'la Ronaldo. Dziękuję ci Ibra za ten powrót do przyszłości. Solo Juve!

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
91 76 394
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (8)

Ulubieni autorzy (2)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (1)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd