qqrczak 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 2 tygodnie temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-11-27 23:16:53
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Dobra, fajnie napisana książka o podróży po Ameryce Środkowej. Co jest ważne w książce podróżniczej? Zrobienie z czytelnika partnera w podróży. W mojej ocenie Autorce to się w miarę udało. Przyjemnie zwiedzało się Gwatemalę, Nikaraguę czy Salwador, tym bardziej że jest to interesujący mnie teren. Książka napisana prostym, dosyć wciągającym językiem. Niestety czasami miałem wrażenie, że w... Dobra, fajnie napisana książka o podróży po Ameryce Środkowej. Co jest ważne w książce podróżniczej? Zrobienie z czytelnika partnera w podróży. W mojej ocenie Autorce to się w miarę udało. Przyjemnie zwiedzało się Gwatemalę, Nikaraguę czy Salwador, tym bardziej że jest to interesujący mnie teren. Książka napisana prostym, dosyć wciągającym językiem. Niestety czasami miałem wrażenie, że w niektórych momentach Autorka opowieść niepotrzebnie skracała. Szkoda, bo naprawdę książkę czytało się przyjemnie i chciało się jeszcze więcej. Duży plus również za zdjęcia, jest ich sporo i są dobrej jakości. Generalnie polecam.

pokaż więcej

 
2018-10-25 23:31:46
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Jeśli ktoś zastanawia się nad podróżą z czworonożnym przyjacielem to powinien przeczytać tą książkę. Autorzy wybrali się do Indii ze swoim psiakiem. Ostatecznie ich celem stał się trekking po Himalajach. Książka napisana prostym językiem, w miarę ciekawa a jej głównym aktorem jest wilczak Diuna. Brakuje mi trochę relacji ze spotkań z tubylcami, więcej opisu otaczającej Autorów rzeczywistości,... Jeśli ktoś zastanawia się nad podróżą z czworonożnym przyjacielem to powinien przeczytać tą książkę. Autorzy wybrali się do Indii ze swoim psiakiem. Ostatecznie ich celem stał się trekking po Himalajach. Książka napisana prostym językiem, w miarę ciekawa a jej głównym aktorem jest wilczak Diuna. Brakuje mi trochę relacji ze spotkań z tubylcami, więcej opisu otaczającej Autorów rzeczywistości, czegoś nowego czego nie wiem o Indiach bo to że Indie można kochać albo nienawidzić dowiadujemy się prawie z każdej książki o Indiach. Natomiast dzięki tej książce dowiedziałem się na co wstępnie zwrócić uwagę, gdybym chciał zabrać ze sobą psiaka, poznaję zagrożęnia i trudności. Czy głównej bohaterce ta podróż się podobała? Cieżko powiedzieć. Bez wątpienia była to dla wilczaka trudna i wyczerpująca podróż i raczej na tego typu wyprawy nie można zabrać rasę psa która jest z samej natury niewytrzymała. Wilczak dał radę ale pudel chyba rady by nie dał. Generalnie książkę mogę polecić. Może nie porywa ale też nie zawodzi.

pokaż więcej

 
2018-10-08 23:49:50
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Bardzo ciekawa, wciągająca książka, napisana prostym i przystępnym językiem. Autor podróżuje autostopem przez Azję. Cóż, jedna z wielu takich samych opowieści. A jednak inna, bowiem umiejętność zaciekawienia czytelnika nie jest rzeczą prostą, szczególnie gdy czyta którąś już książkę podróżniczą i co istotne o tym samym zakątku ziemi. Po przeczytaniu tej pozycja żałowałem, że podróż się już... Bardzo ciekawa, wciągająca książka, napisana prostym i przystępnym językiem. Autor podróżuje autostopem przez Azję. Cóż, jedna z wielu takich samych opowieści. A jednak inna, bowiem umiejętność zaciekawienia czytelnika nie jest rzeczą prostą, szczególnie gdy czyta którąś już książkę podróżniczą i co istotne o tym samym zakątku ziemi. Po przeczytaniu tej pozycja żałowałem, że podróż się już skończyła. Czas poświęcony na tą książkę nie był stracony, dlatego też mogę szczerze ją polecić

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
87 64 224
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (0)
Lista jest pusta
Ulubione cytaty (1)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd