Angelika Łuczak 
agaangelika.blogspot.com
Moja "świadoma" miłość do czytania rozpoczęła się z powieścią Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza". Pożyczyłam ją od 2 lata starszej koleżanki, której była to lektura. A może wcześniej przeczytałam "Dzieci z Bullerbyn" i to one skradły moje serce? Sięgnęłam po nie w drugiej klasie podstawówki. W każdym razie obie książki z tamtego okresu pamiętam szczególnie i to któraś z nich zaraz po okresie zerówki, gdy rozwinęłam umiejętność czytania zachwyciła mnie i rozpoczęła moją przygodę z książkami. W moim życiu były epizody bez książek, np. okres pierwszej klasy liceum, kiedy sięgałam tylko po lektury, a poza nimi odwiedziłam bibliotekę raz! Nie jestem z tego dumna i żałuję zmarnowanego czasu, ale teraz to nadrabiam. Od kilku miesięcy mam w posiadaniu czytnik e-booków i papierowe wersje książek stoją na półkach i czekają, aż nawrócę się do tradycyjnych form czytania. Jak na razie jestem zachwycona urządzeniem, które zajmuje mało miejsca, jest lekkie, wygodnie czyta się na dworze i w nocy (ma podświetlany ekran), ale wierzę, że zatęsknię za tradycyjną wersją książek. Najdziwniejsze w tej mojej miłości jest to, że mimo iż nie czytam teraz papierowych książek, to cały czas gromadzę je na regałach. Widocznie czytnik nie zastąpił mojej miłości do zapachu i dotyku nowej książki, którą muszę mieć! A jak jest u Was?
25 lat, kobieta, Poznań, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 3 tygodnie temu
Teraz czytam
  • Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić
    Wybacz, ale chcę się z tobą ożenić
    Autor:
    - kontynuacja losów bohaterów bestselleru Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (MUZA 2009) - czym marzą młode Włoszki u progu dorosłości? - kolejna książka Federico Moccii, której adaptacja filmowa prz...
    czytelników: 2422 | opinie: 89 | ocena: 7,09 (776 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-09-25 18:53:31
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Dla kobiet, E-book, Miłosna, Romans
Autor:
Cykl: Begin Again (tom 1)
 
2018-09-25 08:26:33
Cykl: Joanna Chyłka (tom 8)

Nie spodziewałam się, że przez tyle tomów serii można trzymać poziom. Owszem były upadki, ale tutaj zdecydowanie są wzloty. W tym tomie zdecydowanie mniej akcji dzieje się na sali sądowej, niż w poprzednich, ale podoba mi się to! Nie było nudy - wiecznie coś się działo. Temat też był krytykowany jeszcze przed premierą, ale po przeczytaniu nie dam złego słowa powiedzieć. Dla mnie laika... Nie spodziewałam się, że przez tyle tomów serii można trzymać poziom. Owszem były upadki, ale tutaj zdecydowanie są wzloty. W tym tomie zdecydowanie mniej akcji dzieje się na sali sądowej, niż w poprzednich, ale podoba mi się to! Nie było nudy - wiecznie coś się działo. Temat też był krytykowany jeszcze przed premierą, ale po przeczytaniu nie dam złego słowa powiedzieć. Dla mnie laika wspinaczek i osoby, która tej pasji nie rozumie - bomba! Nie mam co kwestionować. Najprzyjemniejsze chwile w tym miesiącu, to te spędzone z Chyłką i Zordonem. Najbardziej jednak cieszy mnie fakt, że będzie kolejna część! :D :)

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
194 83 294
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (1)

Ulubieni autorzy (8)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd