Przygody Wiercipiętka

Wydawnictwo: Egmont Polska
83-237-1499-1
Asia-Polihymnia

Żartobliwe, a jednocześnie pouczające, opowieści o Wiercipietku, który - jak każdy maluch - z ciekawością poznaje otaczający go świat. To bez wątpienia dobra lektura dla przedszkolaków. Z pewnością też ujmie ich rodziców. Bajkowy świat Wiercipiętka, jego rodziny i zaprzyjaźnionych zwierzaków jest ciepły, bezpieczny, choć zdarza się, że i pełen niespodzianek... To świat, o jakim wszyscy marzymy.
Irena Sałkowska (psycholog dziecięcy, Polskie Towarzystwo Psychologiczne)

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://poczytajmi.blox.pl/resource/wiercipietek3.jpg