Na podbój kontynentu

Seria: Naokoło Świata
Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
esej, podróże,
hunter

Zagraniczne tournée Zespołu Pieśni i Tańca to nie tylko ciąg scenicznych sukcesów. To także wielka przygoda i wielka niewiadoma. Jak i czym nas przyjmą? Co zobaczymy? Co osiągniemy? O tym wszystkim, o sprawach pierwszej wagi i o tych bardzo błahych, a ciekawych i zabawnych; o tym, co romantyczne i tajemnicze; o malowniczych krajobrazach i o bardzo prozaicznych finansowych kłopotach - opowiada nam dyrektor polskiego "Śląska".

źródło opisu: Iskry

źródło okładki: xarchiwum.pl