Głowacze

Wydawnictwo: ALFA
837001089X
piosenki, wiersze, urok
Korodzik

Zbiór opowiadań jakby dla dzieci, ale nie tylko: dzieją się one w lesie zaludnionym przez różne dziwne stworzenia, takie jak główny bohater Grr, szukający zaginionego początku książki, a także naukowiec Metodologia, nieśmiały Chrupacz, łobuz Fałszon i inni/inne rzeczy. Całość jest jakby długim snem, przetykanym humorem, filozofią i zadumą niby ciasto bakaliami. Autor udostępnił pełen tekst...

Autor udostępnił pełen tekst książki na swej stronie - http://www.chorazuk.com/poezja/glowacze.html

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie