Dyskusje o książce Shoujo-Manga dla początkujących

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2019)
 Gdzie się cis nad grobem schyla Gdzie się cis nad grobem schyla  Obelisk kładzie się cieniem Obelisk kładzie się cieniem  Trzykroć wrzasnął kocur szary Trzykroć...
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
11906
6 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (luty 2018)
Przepraszam, nie zauważyłam wątku z marca już poprawiam , dziękuje za zwrócenie uwagi ;)
6 lata temu
Wymienię/sprzedam (czerwiec 2015)
Sprzedam FANTASTYKĘ za 5pln każda + 10,50 wysyłka. Niestety, odbiór osobisty na ten czas niemożliwy.  Smutna historia braci Grossbart Smutna historia braci Grossbart  Lare-i-t'ae Lare-i-t'ae  Czerwony Hotel
8 lata temu
Wymienię (maj 2015)
http://allegro.pl/led-stixx-osram-oprawa-led-najtaniej-i5403805888.html http://allegro.pl/polityka-1812-wyprawa-napoleona-na-moskwe-i5403066938.html
8 lata temu
wymienię/sprzedam (marzec 2015)
Tanio sprzedam!  Afryka.Odkrywanie kontynentu Afryka.Odkrywanie kontynentu - stan db- (królik zasmakował w obwolucie i kawałku okładki, ale środeczek idealny) cena: 32 zł z wysyłką paczką (ze względu na gabaryty list polecony nie wchodzi w grę) manga po angielsku "Happy Hustle...
9 lata temu
Pokazuje 6 z 7