Phoenix

Tłumaczenie: Kinga Dobrowolska
Cykl: (Nie)Umarli (tom 4)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Beautiful Dead. Phoenix
Querida

Darina jest pełna sprzeczności, mimo tego co przeszła ostatnio, ma chwile zwątpienia czy (Nie)Umarli są rzeczywiści, a nie są tylko wytworem jej wyobraźni kierowanej cierpieniem i tęsknotą za zmarłym ukochanym? Jednak pojawienie się Phoenixa i Łowczego przeczą jej wątpliwościom i ponownie wraca do Foxton, do starego domu, do Phonixa. Nadszedł moment by rozwikłać zagadkę śmierci Phonixa, ale...

Jednak pojawienie się Phoenixa i Łowczego przeczą jej wątpliwościom i ponownie wraca do Foxton, do starego domu, do Phonixa. Nadszedł moment by rozwikłać zagadkę śmierci Phonixa, ale Darina wie, że odnalezienie winnego śmierci jej ukochanego doprowadzi niechybnie do ich ostatecznego rozstania. Z niewyobrażalną mieszaniną emocji Darina zaczyna zestawiać fakty., jednak przed nią wiele przeciwności: tajemnica Łowczego, powrót ojca Phoniexa, groźby przemocy, walki gangów i spiski mające utrudnić poznanie prawdy.Pod presja czasu i z ryzykiem, że Phoenix odejdzie do bezkresnej otchłani, Darina znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie a tajemnica (Nie)Umarłych potęguje łamiący serce moment kulminacyjny.

źródło opisu: Egmont Polska

źródło okładki: Egmont Polska