Summer

Tłumaczenie: Kinga Dobrowolska
Cykl: (Nie)Umarli (tom 3)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Beautiful Dead. Summer
Querida

Minęło sześć miesięcy od śmierci ostatniego z licealistów, tym razem Darina musi skupić swoją uwagę na śmierci Summer Madison – pięknej i utalentowanej piosenkarki, mającej ponadto wspaniałe serce. To już prawie rok od strzelaniny w centrum handlowym, w której zginęła Summer. Pozostawiła po sobie nagrania swoich przepięknych piosenek i nieutulony żal kolegów i koleżanek. Teraz Darina musi być...

To już prawie rok od strzelaniny w centrum handlowym, w której zginęła Summer. Pozostawiła po sobie nagrania swoich przepięknych piosenek i nieutulony żal kolegów i koleżanek. Teraz Darina musi być agentką Summer i wytropić psychotycznego zabójcę i sprawić by sprawiedliwości stało się zadość.
Przy dźwiękach muzyki Summer, wciąż brzmiącej w głowie Dariny, ożywają wspomnienia pięknych chwil, gdy Summer żyła i stawiała pierwsze kroki na drodze do sławy. Zarówno Darina jak i wszyscy (Nie)Umarli są zdeterminowani, żeby złapać szalonego mordercę.

źródło opisu: Egmont Polska

źródło okładki: Egmont Polska