Amerykańskie wakacje

Tłumaczenie: Anna Higersberger
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans. Extra". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Educating Gina
8323819122
Klaudia

Piękna Gina wzrastała w tradycyjnej włoskiej rodzinie i była krótko trzymana. W wielkim mieście dziewczyna chce przeżyć to, czego zawsze było poza jej zasięgiem- ekscytujący romans. Mike, który początkowo jest zafascynowany Giną, wkrótce przekonuje się, że znajomość z nią staję się niebezpieczna przygodą, która może zrujnować wszystkie jego dotychczasowe osiągnięcia.

źródło opisu: nota wydawcy

Klaudia | 2011-01-28
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: styczeń 2011

Jest to druga książka Debbie Rawlins, którą przeczytałam i kolejna książka, którą będę czytać kilkakrotnie.
Nie mogę powiedzieć, że przeczytałam ją zaraz po pobraniu, niestety to był mój wielki błąd. Książka poczekała trochę na swoją kolej w moim telefonie.
Początek był trochę nieciekawy, co mnie odstraszyło. Michaela poznajemy jako pracusia, co nie koniecznie było jego zaletą. Spadł na niego obowiązek opiekowania się Giną, włoszką, która przyjechała na miesiąc to Ameryki, niestety po powrocie ma wziąć ślub. Michael na początku był niechętny pomysłowi opiekowania się Giną, co prawda nie wie, że został wpakowany w to przez swojego przyjaciela - Roberta Scarpettiego, syna szefa, Włocha, który przyjechał do Ameryki. Najśmieszniejsze, że Robert powiedział swojemu ojcu, że Mike jest gejem, ponieważ chciał spędzić wakacje ze swoją dziewczyną.
Po tych wydarzeniach zostajemy wciągnięci w wir wydarzeń związanych z energiczną Giną. Zakupy, plaże, kluby. Zakupy, na których dziewczyna...

RogatyAnioł | 2015-09-09
Jennifer | 2015-05-27