Utwory nieznane

83-912979-0-X
Tuwim, utwory nieznane
poezja
mataforgana

Utwory nieznane to kolejny rarytas pochodzący z kolekcji Tomasza Niewodniczańskiego w Bitburgu, opracowany przez Tadeusza Januszańskiego. Książka zawiera ostatnio odnalezione wiersze, piosenki, utwory kabaretowe i satyryczne oraz artykuły i listy Juliana Tuwima. Całość bogato ilustrowana i opatrzona dokładnymi przypisami. Wydanie to jest m.in. największą prezentacją kabaretu Tuwima -...

Całość bogato ilustrowana i opatrzona dokładnymi przypisami. Wydanie to jest m.in. największą prezentacją kabaretu Tuwima - najradośniejszego, ale też najtrudniejszego do zebrania działu twórczości poety - i stanowić będzie niewątpliwie sensację wydawniczą, sprawiając jednocześnie dużą radość miłośnikom twórczości autora Kwiatów polskich.

źródło opisu: wydawca

nieznam | 2016-02-18