Złe dziewczyny

Tłumaczenie: Ewa Rajewska
Wydawnictwo: Media Rodzina
6 (373 ocen i 22 opinie) Zobacz oceny
Bad girls

Mandy od dawna stanowi cel złośliwych zaczepek grupy koleżanek z klasy, dlatego kiedy wesoła, energiczna i pełna tupetu Tania ofiarowuje jej swoją przyjaźń, Mandy jest w siódmym niebie inaczej niż jej mama, która uważa, że Tania jest dla Mandy nieodpowiednim towarzystwem i wywrze na nią zły wpływ. Mandy sądzi, że Tania może ja tylko wybawić z jej kłopotów, a nie sprowadzić następne... Czy się przypadkiem nie myli?

Ilustrował Nick Sharratt.

źródło opisu: Media Rodzina, 2003