Najpiękniejsze sanktuaria. Prawosławie. Tom XVI

Wydawnictwo: Axel Springer Polska
978-83-7558-092-1
religia
kamk

Kolekcja Sanktuaria to wybór najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych świętych miejsc chrześcijan. Po raz pierwszy czytelnik ma możliwość dogłębnego poznania najważniejszych sanktuariów w Polsce i na świecie. Zdjęcia najlepszych fotografów przedstawiają urokliwe zakątki tych miejsc, przybliżają odbywające się w nich uroczystości. Fascynujące opisy dostarczają niezbędnych pielgrzymom informacji i wprowadzają w religijną atmosferę.

Ania | 2011-09-23
Thomas | 2011-04-01