Dyskusje o książce Przysięga. Chirurg na wojnie

Leśne morze - cudowna opowieść. Cieszę się, że jeszcze ktoś czyta Neverly'ego🤗
1915
15 tyg. temu
52 książki w 2021 roku
25/52  Stowarzyszenie Srok: Jedna to smutek... Stowarzyszenie Srok: Jedna to smutek...
Stosik na lipiec 2021
W ostatnich dniach lipca w naszej z @Jarosław biblioteczce pojawiły się:    Piknik na skraju drogi i inne utwory Piknik na skraju drogi i inne utwory    Ostatni dom na zapomnianej ulicy Ostatni dom na zapomnianej ulicy
Czytamy w weekend
Ja w ten weekend zabieram się za czytanie Fascynacji A.Bednarka :) Już nie mogę się doczekać, aż dowiem się, jak potoczą się dalsze losy Oskara. Dwie wcześniejsze części wciągnęły mnie jak nigdy, z tą pewnie będzie tak samo. :)
dobre książki o medycynie
Myślę, że warto sobie odpowiedzieć na początku na pytanie, co rozumiemy przez pojęcie dobre, te, które czyta się szybko i równie ekspresowo zapomina tak jak książki autorstwa Atula Gaawande, wiele jest takich książek. A literatura popularnonaukowa, niestety, podupada, znaczy jej poziom się obniża.
5 lata temu
wymienię/sprzedam (III kwartał 2013)
wymienię/sprzedam:  Księga wszystkich dusz. Tom 1: Czarownica  Gra w pochowanego  Wirus  Strażnicy Nirgali 3. Korona Mandalich  Niewidzialni. Tajemnica Misty Bay  Dziecko księżyca  Elyria. Polowanie na czarownice
10 lata temu