Dyskusje o książce Czułość wilków

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Cześć. Od jakiegoś czasu męczy mnie wspomnienie 2 książek których tytułów nie pamiętam. 1 czytałam  pod koniec szkoły podstawowej w połowie lat 90tych. Książka o miłości dla mlodzieży (bo raczej romansem tego nie można nazwać). Ogólnie mało pamiętam. Dziewczyna, wydaje mi się że grała na jakimś instrumencie, chyba wakacje spędzała na muzycznym obozie. W pamięć wryło mi się...
11 godz. temu
Gdzie zimą szukać zimy? -5 stopni w nowościach książkowych
Dziękuję za przypomnienie o Baśniarzu. Cztery lata czekał na półce "chcę przeczytać" i w końcu się za niego zabrałam po zobaczeniu tego komentarza.
3 lata temu
Czytamy w weekend
Dziś:  Córeczka Córeczka A może jutro uda się zacząć  Wszystkie nasze tajemnice Wszystkie nasze tajemnice
3 lata temu
W las stron – w stronę lasu
Tak. Nawet MG wznawiało ją. Jest chyba najcięższa z książek tej autorki.
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2016)
Nie mogłam przejść obojętnie koło koszyków z książkami w Carrefour Za 12,99 zł  Sekretny język kwiatów  Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Za 8,99 zł  Mój przyjaciel mrok Z 1 zł  Czy Nowy Jork płonie?
20800
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (styczeń 2015)
wyobraz sobie ,że Koontz z antykwariatu w dobrym stanie za 5 zł:)
9 lata temu