Statystyka. Teoria i zastosowanie

978-83-7205-204-2
kamk

W podręczniku Statystyka. Teoria i zastosowanie, opracowanym w ujęciu deterministycznym, Autorki ukazuję metody procesu badania statystycznego umożliwiające wykrywanie prawidłowości struktury, współzależności i dynamiki zjawisk masowych. W celu egzemplifikacji przedstawionych metod podano przykłady i zadania dotyczące różnych sfer życia społeczno - ekonomicznego. Podręcznik jest efektem...

Podręcznik jest efektem wieloletnich ćwiczeń i wykładów prowadzonych przez Autorki na uczelniach ekonomicznych w trybie dziennym, wieczorowym i zaocznym.

Omega_Prime | 2016-07-24
kamk | 2010-10-18