Król afer; Anioł Stróż; K jak kamieniołomy; Jedzcie ciasta!

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Wybrane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
King of torts; Guardian; Q is for quarry; Eat cake
czteropak
A--

Książka zawiera skrócone wersje powieści: 1. Król afer - John Grisham , tł. Robert Sudół 2. Anioł Stróż - Nicholas Sparks, tł. Elżbieta Zychowicz 3. "K" jak kamieniołomy - Sue Grafton,tł. Piotr Art 4. Jedzcie ciasta! - Jeanne Ray , tł. Anna Kołyszko "Król afer" - John Grisham Kiedy młody prawnik Clay Carter zostaje obrońcą w sprawie o zabójstwo uliczne, sądzi, że przypomina ono wiele...

Książka zawiera skrócone wersje powieści:
1. Król afer - John Grisham , tł. Robert Sudół
2. Anioł Stróż - Nicholas Sparks, tł. Elżbieta Zychowicz
3. "K" jak kamieniołomy - Sue Grafton,tł. Piotr Art
4. Jedzcie ciasta! - Jeanne Ray , tł. Anna Kołyszko

"Król afer" - John Grisham

Kiedy młody prawnik Clay Carter zostaje obrońcą w sprawie o zabójstwo uliczne, sądzi, że przypomina ono wiele innych morderstw, do których co tydzień dochodzi w Waszyngtonie. W miarę pogrążania się w matactwach świata masowych pozwów, uświadamia sobie, że gra toczy się tu o wyższą stawkę, niż sądził - o jego przyszłość.

"Anioł Stróż" - Nicholas Sparks

Jim, mąż dwudziestopięcioletniej Julie, umiera na raka. W Wigilię posłaniec przynosi pudło - jest w nim szczeniak, niemiecki dog, oraz list z obietnicą Jima, że zawsze będzie jej strzegł. Gdy cztery lata później Julie znów zdolna jest kogoś pokochać, wpada w pułapkę, która zagraża jej nie tylko utratą złudzeń, ale i życia. Lecz jest przy niej wysłannik Jima - dog Singer...

"»K« jak kamieniołomy" - Sue Grafton

Dwaj emerytowani koledzy z policji wciągają detektyw Kinsey Millhone w sprawę morderstwa sprzed dwudziestu lat. Czy zdołają rozwikłać tę zdumiewającą sprawę? I czy Kinsey ukróci wieczne utarczki swych partnerów, by w końcu odkryć, kim jest dziewczyna, której zmasakrowane ciało ukryto w kamieniołomach?

"Jedzcie ciasta!" - Jeanne Ray

Mniam... Nic tak nie jednoczy domowników jak porcja pysznego ciasta! Przynajmniej tak uważa Ruth Hopson, która piecze tyle ciast, że mąż, matka i nastoletnia córka błagają ją, żeby przestała. Kiedy jednak cała rodzina znajdzie się na trudnym życiowym zakręcie, pieczenie ciast okaże się ratunkiem, a Ruth odkryje w sobie siłę, o którą nigdy by się nie posądzała.

[Reader's Digest, 2004]

Emilia | 2015-06-17
Na półkach: Ulubione, Chcę przeczytać

Anioł Stróż - Nicholas Sparks

Elvira82 | 2011-09-29
Przeczytana: 29 września 2011

zestawienie lekkie, łatwe i przyjemne pomimo dreszczyku emocji w "kamieniołomach" i "aniele stróżu".

Marcin | 2016-03-07
Ilona | 2015-08-09