Dyskusje o książce Bez litości

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej, szukam trylogii książek typu romans . Czytałam kilka lat temu i za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Część 1 nie mogę sobie przypomnieć o czym była. Część 2. Dwóch mężczyzn poznaje na przyjęciu kelnerkę i zapraszają, ja do łóżka . Jeden z nich się nią zauroczył i szukał jej po całym mieście, aż znalazł ją w przytułku dla bezdomnych . Część 3. Drugi mężczyzna z...
17 godz. temu
Jaki horror/kryminał polecacie na pochmurne letnie dni ??
Gdy za oknem deszcz i chłód, dla mnie to zawsze idealna pogoda na kryminał w fotelu pod kocykiem :) A już najlepiej z Shelockiem Holmesem :) Mój ulubiony kryminał to "Pies Baskervillów". Chociaż po przeczytaniu po raz dziesiąty, znam książkę na wylot, to atmosfera, język i bohaterowe tej książki sprawiają, że wracam do niej jak do ukochanego miejsca. To jak spacer we mgle...
10 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (II kwartał 2013)
Najnowsza przeczytana książka to:  Nocne życie Nocne życie http://czytamtocodobre.blox.pl/2013/07/Nocne-zycie-Dennis-Lehane.html
10 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2013)
Marcowy stosik z podsumowaniem. :) http://szeptksiazek.blogspot.com/2013/04/podsumowanie-marca-2013.html
11 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (vol. 7)
 Pasierbica. Prawdziwa historia złamanego dzieciństwa Pasierbica. Prawdziwa historia złamanego dzieciństwa
20811
12 lata temu