Rachunkowość w biznesie

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320816165
biznes, finanse

Jest to kompletny wykład zasad i metod rachunkowości z pominięciem jednak dość skomplikowanych technik zapisu księgowego. Nie ma w tej książce tradycyjnych szubieniczek, są natomiast wskazówki jak korzystać z danych dostarczanych przez rachunkowość o dokonaniach i rentowności przedsiębiorstwa oraz o jego sytuacji majątkowej i finansowej. W opracowaniu przedstawione zostały również wymagania wobec przedsiębiorstw (kierownictwa) określone przez obowiązującą ustawę o rachunkowości oraz ustawę o podatku dochodowym. Rozważania teoretyczne poparte są licznymi przykładami, a każdy rozdział kończą zadania do samodzielnego rozwiązania. Okładka: miękka, Rok wydania: 2006,

Chaoticreader | 2016-04-11
Andrzej | 2016-02-23