rachunkowość
biznes, finanse

Nieustanne dostosowywanie ustawy o rachunkowości ogłoszonej w 1994 roku do dyrektyw unijnych i standardów międzynarodowych bardzo utrudnia interpretację jej przepisów,W książce zostały wyjaśnione fragmenty ustawy o rachunkowości, które sprawiają najwięcej problemów. Publikacja może być wykorzystywana na studiach ekonomicznych, studiach podyplomowych z rachunkowości i doradztwa podatkowego oraz na kursach przygotowujących na stanowisko samodzielnego księgowego lub biegłego rewidenta. zagadnieniami przedstawionymi w opracowaniu będą także zainteresowani księgowi.

Grażyana | 2013-04-16