Obrazki dla maluchów. Instrumenty

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Obrazki dla maluchów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (7 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
instrumenty, modelina
Barbara

Pięknie ilustrowana kartonikowa książeczka dla dzieci z edukacyjnego cyklu "Obrazki dla maluchów". Książka pomaga dzieciom zapoznać się z instrumentami i uczy je prawidłowo rozpoznawać. Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę. W tej kolekcji ukazały się tytuły: Owoce, Dzikie zwierzęta, Pojazdy, Wieś, Świat w ruchu, Małe stworzonka, Krok po...

Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę. W tej kolekcji ukazały się tytuły: Owoce, Dzikie zwierzęta, Pojazdy, Wieś, Świat w ruchu, Małe stworzonka, Krok po kroku, Zwierzęta i ich dzieci, Kolory, Boże Narodzenie, Góry, Morze, Warzywa, Ciało, Przyroda, Las,

Ula | 2016-01-28
Na półkach: Olusiowe, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 19 września 2015

Zebraliśmy już prawie całą kolekcję książeczek z tej serii. Są naprawdę świetne. Książeczki składają się z grubych kartek, mają zaokrąglone kąty oraz miękką okładkę. Wszystko stworzone z myślą, aby nasz maluch nie zrobił sobie krzywdy, a także, aby ułatwić mu samodzielne przeglądanie książeczek. Do tego należy dodać piękne, kolorowe ilustracje - wszystkie figurki wykonane są z modeliny. Treść również dostosowana jest dla najmłodszych. Pod obrazkami znajdziemy pojedynczy wyraz lub krótkie zdanie. Na końcu każdej książeczki mieszczą się proste zgadywanki, które urozmaicą lekturę. Mój synek uwielbia te książeczki, wiele się dzięki nim nauczył i cały czas bardzo chętnie je ogląda.

aksza81 | 2011-12-01
Na półkach: Przeczytane, Ksiazki Ani

w tej ksiazce Ania poznala co to marakasy - wazna rzecz w jej zyciu - bawila sie nimi na sto sposobow lacznie z tluczeniem ziemniakow i serwowoaniem lodow marakasowych

Maciek_2012 | 2016-01-18
Na półkach: 2012, Przeczytane