rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
30 tyg. temu
Żałuję, że przeczytałam/em.
Żałuję przeczytania tych wszystkich dupnych tomików poezji wydanej w Ridero. Takiego poziomu żenady nie doświadczyłam w żadnej innej sytuacji w życiu.
2 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Luty 2019)
Wypożyczone :  Aberrations. Bestia się budzi Aberrations. Bestia się budzi Nowa książka autora cyklu Stracharz. Jestem ciekawy tego co dostanę i liczę na przyjemną lekturę :).  Księga Luster Księga Luster
5 lata temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Czytamy w weekend
 Szczygieł Szczygieł  Najlepiej w życiu ma Twój kot. Listy Najlepiej w życiu ma Twój kot. Listy  Duchowe życie zwierząt Duchowe życie zwierząt
7 lata temu
Pokazuje 6 z 25